Wycena kamieni kolorowych

Rzeczoznawcy z Corand zajmują się specjalistyczną wyceną kamieni kolorowych. W ramach takiej wyceny istnieje możliwość łatwiejszego i sprawniejszego sprzedania posiadanej rzeczy lub po prostu uzyskania informacji o realnej wartości tego zakupionego towaru. Co istotne, wystawiamy certyfikaty na biżuterię z kamieniami kolorowymi oraz na kamienie szlachetne luzem. Wówczas jest opcja, abyście otrzymali Państwo dokument potwierdzający: rodzaj kamienia, jego masę oraz wymiary. Co więcej, w naszym biurze można sprawdzić autentyczność nabytego kamienia lub biżuterii oraz jednocześnie zweryfikować dane umieszczone na ich certyfikacie.

 

 

1.

Wycena

Zajmujemy sie specjalistyczną wyceną kamieni kolorowych. Dzięki takiej wycenie łatwiej można sprzedać posiadaną rzecz lub uzyskać informacje o realnej wartości zakupionego towaru.

 

 

 

2.

Certyfikat

Wystawiamy certyfikaty na biżuterie z kamieniami kolorowymi oraz kamienie szlachetne luzem. Otrzymują Państwo wtedy dokument potwierdzający rodzaj kamienia, maseoraz wymiary.

 

 

3.

Potwierdzenie autentyczności

Można w naszym biurze sprawdzić autentyczność nabytego kamienia lub biżuterii oraz zweryfikować dane umieszczone na certyfikacie.

 

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz i wyślij swoje zapytanie.