Wycena diamentów

Corand

W Corand zajmujemy się wyceną diamentów w różnych szlifach oraz barwach. Mogą to być kamienie zarówno luźne, jak również oprawione w biżuterię. Jeśli chodzi o brylanty w biżuterii, specjalizujemy się w wystawianiu certyfikatów na biżuterię tego rodzaju. Dzięki temu nasi Klienci mogą przekonać się, jaka jest wartość ich biżuterii oraz czy jest ona autentyczna. Na rynku coraz większą popularnością cieszą się również brylanty inwestycyjne. Coraz częściej spotykamy Klientów, którzy nabyli taki brylant wraz z certyfikatem, ale chcą oni sprawdzić czy dane zawarte w tym certyfikacie są prawdziwe. Zatem zajmujemy się również dokładnym i precyzyjnym sprawdzaniem takich kamieni.

1.

Diamenty 

Wyceniamy diamenty w różnych szlifach oraz barwach. Mogą być to kamienie luzem jak również oprawione w biżuterie.

 

 

2.

Brylanty w Biżuterii

Specjalizujemy sie w wystawianiu certyfikatów na biżuterie z brylantami. Dzięki temu klienci mogą przekonać sie jakiej wartości jest ich biżuteria oraz czy jest autentyczna.

 

 

3.

Brylanty inwestycyjne

Coraz cześciej pojawiają sie w naszej firmie osoby które nabyły brylant inwestycyjny wraz z certyfikatem ale chcą sprawdzić czy dane w nim zawarte są prawdziwe . Zajmujemy sie również dokładnym sprawdzeniem takich kamieni.

 

 

4.

Wycena

Diamenty są synonimem wyrafinowanej elegancji, luksusu i klasy. Diamenty to szczególny rodzaj kamieni szlachetnych, których blask zachwyci każdego. Wycena diamentów nie jest jednak prostym zadaniem, ponieważ z pozoru niemal identyczne kamienie mogą znacznie różnić się wartością.

 

 

5.

Kryteria

Przy tej wycenie najważniejsze są 4 kryteria znane również jako system 4C, tj.:
• Czystość (clarity)
• Szlif (cut)
• Waga (carat)
• Barwa (colour).

 

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz i wyślij swoje zapytanie.

hCaptcha